Mapa sklepów

Popularność produktów Wielkopolskiego Indyka wynika z wielu rzeczy. Przede wszystkim coraz bardziej docenia się w Polsce autentyczność produktów, ich historię i proces wytwórczy. Jako firma działająca na rynku od wielu dekad wypracowaliśmy metody sprzyjające nie tylko jakości przetworom z indyka, ale także sprzyjające sąsiadującemu nam otoczeniu. Chcemy by było zdrowo i smacznie, dlatego też nasze hodowle zaopatrywane są w paszę z nadzorowanych przez nas upraw. Towarzyszy nam niezmiennie jeden cel dostarczyć konsumentowi najlepszej jakości produkt z myślą o tym, by był on wyprodukowany w zgodzie ze środowiskiem. To jest dziś cenione i dlatego produkty z logiem Wielkopolskiego Indyka coraz częściej widoczne są na sklepowych półkach. Tym bardziej, że nasz asortyment to pełna gama produktów z indyka kiełbasy, wędliny, salami, piersi, kindziuki czy polędwice. Dodatkowo spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty Wielkopolskiego Indyka są bezglutenowe, większość z nich pozbawiona jest glutaminianów i alergenów.

Jednocześnie nie zapominamy o tym, by zadbać o odpowiednie certyfikaty, które świadczą o wysokim poziomie procesu produkcji, poszanowaniu środowiska i jakości produktu. Naszą jakość potwierdzają spełniane normy IFS i BRC (międzynarodowe standardy bezpieczeństwa żywności). Zależy nam na tym, aby nasza marka w świadomości klientów istniała jako ta, która oferuje produkty zawierające 100% mięsa z indyka.

To właśnie z tych powodów znaleźć nas można zarówno w małych sklepikach, które hołdują tradycyjnym i autentycznym smakom, jak i w większych sieciach, które poza tym wymagają różnorodności i szybkich realizacji zleceń.

Spełniając oczekiwania naszych odbiorców, ostatecznie spełniamy oczekiwania konsumentów, którzy bez problemu mogą dostać nasze produkty w sklepach rozsianych w całej Polsce.

Wielkopolski Indyk

Wielkopolski Indyk jest firmą rodzinną o bogatych tradycjach w dziedzinie produkcji żywności. Początki firmy sięgają 1967 roku, w którym Alfred Glinkowski rozpoczął produkcję drobiarską. Lata 80 - te przyniosły dynamiczny rozwój, a do zarządzania firmą włączyli się synowie: Włodzimierz, Zbigniew, Henryk oraz Grzegorz.

Sekretariat / Księgowość / Kadry

Wielkopolski Indyk,
Bolesławiec 12A, 62-050 Mosina
+48 61 893 03 04
+48 61 893 03 07

Dział Handlowy

Wielkopolski Indyk,
Bolesławiec 12A, 62-050 Mosina
+48 61 893 03 10 (Świeże)
sprzedaz@wielkopolski-indyk.pl +48 61 893 03 27 (Przetworzone)