Polityka jakości

Zakresem działania firmy Wielkopolski Indyk  Sp. z o.o. jest  ubój i rozbiór drobiu rzeźnego oraz dostarczanie mięsa drobiowego zgodnie z wymaganiami klienta i przepisów prawnych. Wszystkie produkty sprzedajemy o wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny w celu spełnienia oczekiwań klientów.
Funkcjonowanie zakładu w oparciu o systemu zarządzania jakością
i bezpieczeństwem żywności zgodnego z wymogami standardu IFS ma na celu wzrost zaufania klientów.
Mając na uwadze, iż istnienie naszej firmy zależy od satysfakcji naszych Klientów, wyznaczamy sobie cel strategiczny naszej organizacji: zobowiązanie do produkcji świeżego mięsa i wyrobów mięsnych o stabilnej i powtarzalnej jakości, bezpiecznych dla zdrowia konsumentów.
Bezpieczeństwo zdrowotne produkowanych wyrobów zapewniamy przestrzegając zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej oraz poprzez systematyczne analizowanie zagrożeń zdrowotnych i monitorowanie Krytycznych Punków Kontroli od przyjęcia żywca do dostarczenia wyrobu do klienta.
Politykę jakości i bezpieczeństwa żywności zamierzamy realizować także poprzez wytyczenie celów rozwojowych dla organizacji:
–     Postępowanie w biznesie w oparciu o etyczne zasady określone w Polityce etycznej zakładu.
* Doskonalenie infrastruktury,
* Zwiększenie świadomości jakościowej pracowników poprzez szkolenia i ocenę ich efektywności,
* Stałe monitorowanie jakości wyrobów w oparciu o wymagania przepisów prawa.
Zobowiązujemy pracowników zakładu do dołożenia wszelkich starań, aby urzeczywistnić Politykę jakości i bezpieczeństwa żywności by osiągnąć wytyczone cele.

Wielkopolski Indyk

Wielkopolski Indyk jest firmą rodzinną o bogatych tradycjach w dziedzinie produkcji żywności. Początki firmy sięgają 1967 roku, w którym Alfred Glinkowski rozpoczął produkcję drobiarską. Lata 80 - te przyniosły dynamiczny rozwój, a do zarządzania firmą włączyli się synowie: Włodzimierz, Zbigniew, Henryk oraz Grzegorz.

Sekretariat / Księgowość / Kadry

Wielkopolski Indyk,
Bolesławiec 12A, 62-050 Mosina
+48 61 893 03 04
+48 61 893 03 07

Dział Handlowy

Wielkopolski Indyk,
Bolesławiec 12A, 62-050 Mosina
+48 61 893 03 10 (Świeże)
sprzedaz@wielkopolski-indyk.pl +48 61 893 03 27 (Przetworzone)